Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Diskuze k: Zahrnuje vaše cestovní pojištění aktivitu, kterou na dovolené budete provozovat?

Diskuzní fórum - Články

Zpět na článek: Zahrnuje vaše cestovní pojištění aktivitu, kterou na dovolené budete provozovat?

Vložit příspěvek do diskuze: Diskuze k: Zahrnuje vaše cestovní pojištění aktivitu, kterou na dovolené budete provozovat?

Přepnout na nestrukturované

doporučení

Autor: Martin | vloženo: 28 | 09:22:27.06.2019 |

?

Na www.srovnator.cz zadejte zemi a délku pobytu. Poté, až vám vyjede souhrn nabízených pojištění, tak u každé pojišťovny můžete rozkliknout pojistné podmínky a zkontrolovat, že aktivita, kterou budete provozovat, není ve výlukách. Opravdu to chce dobře zkontrolovat. Mrkněte i na to, co ve výlukách je a není. Určitě doporučuji uzavřít i pojištění odpovědnosti, a to kdyby jste někomu způsobili zranění - může se stát např. na lyžích. Hlavně nikdy nic nepodepisovat a nechat pojišťovnu, ať to sama vyřídí.

Odpovědět

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.