Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zdravotní pojištění pro cizince zvládnete snadno sjednat online

23.06.2021

Zdravotní pojištění by mělo být pro každého nezbytností. Ať už do Česka cestujete za prací, studiem, či třeba jen na delší dovolenou, na zdravotní pojištění byste neměli zapomenout. Uzavřít ho můžete během chvíle přes internet, takže nebudete mít starosti navíc, a přitom můžete získat tu nejlepší cenu.

Rozdělení zdravotního pojištění cizinců

Zdravotní pojištění cizinců je rozděleno na dva druhy, přičemž se vždy uzavírá na dobu určitou. Prvním typem je takzvané krátkodobé pojištění, které zahrnuje neodkladnou a nutnou péči. Tato možnost je skvělá hlavně pro studenty a všechny návštěvníky, kteří v České republice neplánují pobyt delší než 90 dní. Získáte tak jistotu, že vám bude poskytnuta péče lékaře v akutních případech.

Zdravotní pojištění pro cizince

Druhou možností je sjednat si dlouhodobé pojištění, které zahrnuje komplexní péči. Hodí se pro cizince, kteří chtějí na českém území pobývat déle než 90 dní. Nejenže tak o vás bude postaráno v akutních případech, ale máte zajištěny také preventivní prohlídky včetně zubaře. Tento druh pojištění je klíčový také pro každého, kdo chce získat povolení k dlouhodobému pobytu v Česku. Jestliže chcete vyrazit i s rodinou, můžete za výhodnou cenu sjednat toto komplexní pojištění pro všechny členy rodiny.

Sjednání pojištění online

Velkou výhodou je, že toto zdravotní pojištění si můžete sjednat přes internet. Hravě tak najdete ty nejlepší nabídky, přičemž můžete využít speciální kalkulačky, které vám po zadání údajů o vás nabídnou nejlepší možné řešení. Již během pár minut tak budete připraveni na vycestování do ČR. Nemusíte tak zdlouhavě zařizovat pojištění, po uhrazení online pojištění ihned platí. Stačí už tedy jen zabalit zavazadla a vyrazit.

Kde vám bude poskytnuta péče?

Pojišťovna vám po uzavření zdravotního pojištění poskytne seznam smluvních zařízení, který zahrnuje nemocnice, ve kterých máte nárok na bezplatné ošetření. Jediné, co potřebujete, je mít vždy po ruce svou kartičku pojištěnce. V případě, že byste byli ošetření v zařízení, které nemá smlouvu s pojišťovnou, zdravotní péči musíte uhradit sami. Po doložení podkladů pojišťovně vám však mohou proplatit i tuto péči.

Asistenční služba

K dispozici vám bude po celý den asistenční služba. Její operátoři jsou připraveni vám poradit ohledně všeho týkajícího se pojištění. Snadno tak zjistíte, do jakých zdravotních zařízení můžete jít a jaké úkony jsou hrazené. Asistenční služba vám také pomůže v případě jakýchkoliv problémů s lékaři. Vy si tak můžete užívat městskou turistiku a nestarat se o tyto náležitosti. Kdykoliv se totiž můžete obrátit na operátory, kteří vám se vším pomohou.

Ať už cestujete odkudkoliv, na území České republiky byste vždy měli mít zdravotní pojištění pro cizince. Kdyby se vám cokoliv stalo, máte jistotu, že budete ošetřeni. V závislosti na vybraném pojištění se navíc můžete spolehnout i na preventivní péči, takže se o své zdraví nemusíte bát ani na cestách.

Zdroj obrázku: Personal Belongings / Shutterstock.com
- PR článek -

Článek byl zobrazen 1414 krát.

Diskuze k: Zdravotní pojištění pro cizince zvládnete snadno sjednat online

V tomto tématu zatím nejsou žádné příspěvky

Vstoupit do diskuze

 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.