Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ubytování v soukromí – finanční past na nezkušené cestovatele

23.12.2014

Rostoucí počet webů nabízejících pronájem soukromých domů a bytů svědčí o jediném – rostoucí popularitě tohoto typu cestování.

Ano, ubytování v soukromí má spoustu výhod, jejímž výčtem není třeba plýtvat řádky, to podstatné, na co se má zaměřit tento příspěvek je jedna zásadní nevýhoda pro nezkušené cestovatele – vysoká variabilita nákladů, která téměř vylučuje to, že by byl cestovatel schopen odhadnout, kolik peněz bude během svého pobytu v zahraničí potřebovat.

Vy byste snad dokázali říct, kolik peněz budete potřebovat během měsícového pobytu v Malaze na městskou dopravu, vstupné, domácí potřeby (bude mít pronajatý byt vše, co budete potřebovat), případnou lékařskou péči nebo na drogerii?

Za jistotu neplaťte ani korunu, není třeba

Těch, kteří ano, zřejmě nebude příliš. Ten zbytek pak bude muset buď dostatečně „nafouknout“ své úspory na bankovním účtu, zajistit si vhodný způsobe úvěrování (nejlépe takový, který Vás stojí nějaké peníze až v době, kdy jej využijete, tzn., odpadají kreditní karty s měsíčními poplatky za vedení, spotřebitelské úvěry, které byste „pro jistotu“ čerpali ještě před dobou svého odjezdu“).

Poznámka pro méně zkušené turisty: ne, v zahraničí Vám na počkání v bance (která Vás nezná a kdy ani nejste občanem státu, kde byste o půjčku žádali s tím, že vlastně nemáte jak prokázat své příjmy) nepůjčí.

Jak jsme již zmínili výše, nedává příliš smysl, brát si z důvodu větší jistoty kreditní karty, u nichž platíte měsíční poplatek za vedení bez ohledu na to, jestli jste je použili či nikoliv. Stejně tak nedává smysl čerpat pro „jistotu“ kontokorenty či spotřebitelské úvěry. Dalším řešením, které se nabízí, jsou tak tzv. rychlé půjčky. Ty mají tu výhodu, že o ně můžete použít opravdu na poslední chvíli, jakékoliv splátky či poplatky pak platíte pouze v případě, že o tuto půjčku požádáte a čerpáte ji.

10 000 Kč na dobu až 30 dnů s žádostí online

Například u společnosti Kouzelná půjčka pak, jako u jedné z mála, můžete jako nový klient získat až 10 000 Kč a to na dobu až 30 dní. Tyto peníze budou velmi pravděpodobně stačit na jakékoliv nečekané nezbytné údaje.
Další výhodou rychlé půjčky této společnosti je, že celý proces žádosti je on-line a zvládnete jej během 5 minut. Po schválení Vaší žádosti Vám přijde autorizační SMS, kde potvrdíte svůj zájem půjčku čerpat a pak jen čekáte, až Vám společnost převede peníze na Váš účet.

Vzhledem k tomu, že Kouzelná půjčka disponuje účty u 10 bank, je velmi pravděpodobné, že Vám peníze z půjčky přijdou ještě v den jejího schválení.

Rychle s ní do záložek

Samotná půjčka je bezpečná, její poskytnutí se řídí zákonem o spotřebitelském úvěru, který spotřebitelům nabízí vysokou míru ochrany, společnost nevyžaduje ručení žádným nástrojem (směnka, ručitel). To samozřejmě není vše, výčet výhod je opravdu dlouhý a můžete si jej přečíst na této stránce: www.kouzelnapujcka.cz/vyhody-rychle-pujcky.

Takže, dejte si do záložek svých prohlížečů i stránku www.kouzelnapujcka.cz a neváhejte se na tuto instituci obrátit kdykoliv v zahraničí pocítíte nedostatek peněz.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 3635 krát.

Kontextová reklama

Diskuze k: Ubytování v soukromí – finanční past na nezkušené cestovatele

V tomto tématu zatím nejsou žádné příspěvky

Vstoupit do diskuze

 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.