Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Orenzym - účinný lék na podporu trávení

19.08.2014

Konzumujete rádi čerstvou zeleninu, ovoce nebo luštěniny? Milujete čerstvý chleba nebo vločkovou kaši? Pocit z dobrého a zdravého jídla může později vystřídat pocit plnosti a nafouknutého žaludku. Tento problém už vás však nemusí trápit, stačí se spolehnout na Orenzym.

Špatné trávení způsobuje nedostatek enzymu amylázy, díky kterému lidské tělo dokáže trávit škroby. S nedostatkem amylázy vás mohou doprovázet také říhání, plynatost nebo nadměrný odchod střevních plynů. Řešením těchto problémů, např. na dovolené, může být Orenzym, léčivý přípravek, který podporuje trávení. Orenzym totiž enzym amylázy obsahuje a tak lidské tělo s jeho pomocí dokáže škroby lépe trávit. Pomáhá spolehlivě řešit potíže s trávením již 40 let!

Noventis

Orenzym je digestivum, tedy lék na podporu trávení. Každá obalovaná tableta obsahuje léčivou látku takadiastasum 200 m.j. (0,03660 g). Tablety Orenzym mohou užívat jak dospělí, tak i děti od 3 let. Je možné jimi léčit poruchy trávení, jako je nevolnost, nadýmání, pocit nedostatečného trávení, říhání, pocit plnosti, tlaku nebo nafouknutí žaludku, přelévání a kručení ve střevech, plynatost či nadměrný odchod střevních plynů.

Noventis

Tyto problémy se mohou vyskytovat samostatně (funkční dyspepsie) nebo mohou být projevem jiných onemocnění (jater, žlučníku, slinivky břišní), především při poruchách trávení škrobovin, luštěnin, ovoce a zeleniny. Tento léčivý přípravek je určený také k omezení tvorby plynů ve střevě při přípravě nemocných na rentgenové vyšetření, před operacemi a po operacích.

Lék je určen k vnitřnímu užití, čtěte pečlivě příbalovou informaci.

NOVENTIS s.r.o.
Filmová 174
761 79 Zlín-Kudlov
Tel.: 577 056 322-3
firma@noventis.cz
www.noventis.cz

- PR článek -

Článek byl zobrazen 12451 krát.

Kontextová reklama

Diskuze k: Orenzym - účinný lék na podporu trávení

V tomto tématu zatím nejsou žádné příspěvky

Vstoupit do diskuze

 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.