Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kuličkové bazény firmy DANECO - barevný ráj pro děti

02.05.2011

Jak zabavit dítě? To je otázka, kterou si často pokládá nejeden rodič a popravdě, nalézt na ni odpověď mnohdy nebývá tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. S tímto zapeklitým problémem může pomoci něco neokoukaného, atraktivního a veselého, jako jsou například kuličkové bazény, které vyrábí česká firma DANECO spol. s r.o.

Asi nejvíce potřebují rodiče zabavit své ratolesti v době, kdy se musí věnovat něčemu jinému, než právě jim. Potřebují si nakoupit, něco vyřídit a v těchto případech využívají služeb dětských koutků. Pokud je takovýto dětský koutek vybaven kuličkovým bazénem, dětem se hned rozzáří oči a rodiče pak možná budou muset řešit zcela jiný problém - jak dítka odtamtud dostat.

Kuličkové bazény firmy DANECO jsou ideální pro dětské radovánky nejen v obchodních centrech, ale své uplatnění najdou také v mateřských školkách, školních družinách, penzionech, restauracích, úřadech a dalších místech, kam rodiče s dětmi občas zavítají. Všechny tyto organizace se snaží svým návštěvníkům nabízet kompletní servis, a proto zajišťují i dětské koutky, které patří mezi žádané a oblíbené služby. Pokud je takovýto koutek vybaven kuličkovým bazénem, mohou tam rodiče s klidným srdcem svěřit své děti, protože vědí, že potomci mají o zábavu na dlouhou dobu postaráno.

V záplavě pestrobarevných balónků se líbí každému dítěti, mohou mezi nimi skotačit, schovávat se v nich, házet je po sobě - možnosti vyžití jsou nekonečné. Děti si při hraní navíc najdou nové kamarády a mohou rozvíjet svou fantazii. O bezpečnost dětí není třeba se obávat, všechny kuličkové bazény firmy DANECO mají provedeny bezpečnostní atesty podle normy ČSN EN 71 o bezpečnosti výrobků pro děti od 3 let.

Firma vyrábí kuličkové bazény z polyuretanové pěny, které mají různé velikosti a tvary. Na výběr jsou tak bazény čtvercové s vnějšími rozměry 225x225 cm nebo 200x200 cm, výškou stěny 50 cm a tloušťkou 25 centimetrů. Zvolit však můžete také rohový bazén mající vnější poloměr 200 cm a vnitřní poloměr 160 cm, výšku stěny 40 cm a tloušťku stěny 20 centimetrů.

Robustní konstrukce kuličkových bazénů firmy DANECO je spojená masivními suchými zipy, které zajišťují maximální stabilitu stěn. Konstrukce je navíc ještě posílena dnem z protiskluzového materiálu, které je po celém obvodu přichyceno pomocí suchých zipů. Co se týče barevnosti, byla zvolena klasická kombinace čtyř základních veselých barev - červené, modré, žluté a zelené.

S bazénem je samozřejmě možné zakoupit také lehké plastové kuličky mající průměr 6,5 centimetrů. Dodávají se v pytlích po 250 kusech rovněž ve čtyřech už zmiňovaných základních barvách. U každého kuličkového bazénu se dozvíte, kolik takovýchto kuliček je potřeba pro jeho dostatečné zaplnění. Doporučené množství se většinou pohybuje mezi 6 až 10 pytli po 250 kusech.

Vhodným doplňkem ke kuličkovým bazénům jsou plastové klouzačky, jejichž výrobou se firma DANECO rovněž zabývá. Skluzavky BIG Super Slide mají skluznou plochu dlouhou 152 centimetrů a vybaveny jsou bezpečnostními vysokými postranicemi se zaoblenými hranami. Výhodou skluzavky je, že je možné ji nastavit do 2 úhlů klouzání, dítě si tak může užívat rychlejší i pomalejší „jízdu“. Další vychytávkou je také fakt, že skluzavka pasuje na všechny kuličkové bazény, které firma DANECO dodává.

Na firmu DANECO se můžete obrátit také v případě, že byste měli zájem o nejrůznější stavebnice, prolézačky, dětský nábytek, vozítka, motorické pomůcky nebo třeba gymnastické a sportovní náčiní. Tato česká firma se už několik let zabývá vývojem, výrobou a prodejem řady výrobků z polyuretanové pěny nejen pro mateřské školy. Dalším jejím oborem je také výroba sportovních matrací do škol, hasičských dopadišť i dopadových ploch pod lezecké stěny.

Při výrobě je věnována mimořádná pozornost výběru používaných materiálů a také jejich zpracování, čímž je zaručena kvalita a dlouhodobá funkčnost výrobků firmy DANECO i v náročných podmínkách. Bezpečnostní atesty výrobků i použitých materiálů jsou samozřejmostí.

Aby mohla být nabídka vybavení pro školní sporty ještě více rozšířená, oslovila firma DANECO spol. s r.o. svého dlouholetého obchodního partnera, německou firmu Bänfer GmbH, která je předním výrobcem sportovního zařízení v Evropě. S výrobky společnosti DANECO se tak dnes můžete setkat v mnoha evropských zemích.

- PR článek -

DANECO spol. s r. o.
Sušilova 566/34
664 51  Šlapanice
tel: 544 228 498

info@daneco.cz
www.daneco.cz

Článek byl zobrazen 15119 krát.

Kontextová reklama

Diskuze k: Kuličkové bazény firmy DANECO - barevný ráj pro děti

V tomto tématu zatím nejsou žádné příspěvky

Vstoupit do diskuze

 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.