Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cestování na dovolenou bez nevolností

27.05.2013

Skvělé dojmy z dovolené vám může narušit nepříjemná nevolnost v dopravních prostředcích. Nejvíce trápí děti, ale někdy přetrvává až do dospělosti.

Kinedryl

Přípravy i samotná cesta na vytouženou dovolenou bývají často velmi stresující. Přemýšlíte, zda jste na nic nezapomněli a dlouhou cestu chcete mít co nejrychleji za sebou. O to více náročné na psychiku je cestování s malými dětmi. Ať už se vydáte na dovolenou po krásách Čech, Moravy a Slezska jen autem nebo autobusem, nebo se pustíte do vzdálenějších destinací letecky, je dobré mít po ruce “tabletku rychlé pomoci“. 

Nevolnosti při cestování lze eliminovat pomocí Kinedrylu. Není jen záchranou před nevolností pro vaše děti, ale i pro vás a vaši drahou polovičku, pokud zrovna neřídíte. Havárie či kolony Kinedryl bohužel vyřešit neumí, ale předcházet “malým“ problémům ano. Stačí maličkost v podobě bílé tablety a je o nepříjemnost méně, obsah žaludku zůstane, kde má a vy si po ujetí té dlouhé cesty užijete v klidu zaslouženou dovolenou.

Kinedryl

Kinedryl

Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k prevenci a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, autobus, vlak, letadlo, loď). Na doporučení lékaře lze přípravek použít také při nevolnostech a závratích nejrůznějšího původu, např. při Meniérově nemoci. Používá se také při léčbě nevolnosti způsobené poruchou vestibulárního aparátu.

Obsah: 10 tablet.

Dávkování: Dospělí 1 tableta 60 minut před začátkem cesty. Při dlouhotrvajícím cestování stačí podávat 1/2 - 1 tabletu v intervalu 2-3 hodin. V terapii akutně vzniklé kinetózy se užívají 2 tablety jednorázově, při nedostatečném účinku potom v intervalech 30 minut 1/2 - 1 tabletu až do dávky 4 tablet. 

Kinedryl

Při náhlém zvracení je účelnější počáteční dávku 2 tablet nepodat najednou, ale rozdělit ji do 4 dávek v intervalu několika minut. Dětem ve věku 2-6 let se podává 1/4 tablety, ve věku 6-15 let 1/4-1/2 tablety. První dávku užít 60 minut před začátkem cesty, při dlouhotrvajícím cestování se může podání 2krát zopakovat v intervalu 2-3 hodin. Tabletu je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. 

Obsah přípravku

Léčivými látkami Kinedrylu jsou moxastini teoclas 25 mg a coffeinum anhydricum 30 mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, mastek a stearan vápenatý.

Přípravek Kinedryl nesmí užívat těhotné a kojící ženy a nemá se podávat dětem do 2 let.

Kinedryl

Přípravek k vnitřnímu užití. Pečlivě čtete příbalovou informaci. K zakoupení v lékárně bez lékařského předpisu.

NOVENTIS s.r.o.  
Filmová 174 
761 79  Zlín-Kudlov 
Tel.: 577 056 322-3 

firma@noventis.cz  
www.noventis.cz

- PR článek -

Článek byl zobrazen 6234 krát.

Kontextová reklama

Diskuze k: Cestování na dovolenou bez nevolností

V tomto tématu zatím nejsou žádné příspěvky

Vstoupit do diskuze

 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2020

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ISLAND – země ohně a ledu

Poznejte za 9 dnů největší turistické zajímavosti Islandu s českým průvodcem. Odlet z Prahy, poslední volná místa. Zájezd pořádá CK Simon-Tourist.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2020

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.