Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vybavení na cesty - články

Historie firmy MEPHISTO

Historie firmy MEPHISTO

vyšlo 15.04.2009

Firma MEPHISTO byla založena Martinem Michaeli v roce 1965 ve francouzském městečku SARREBOURG ležícím asi 75 km od Strassbourgu. Sarrebourg a jeho okolí byl znám svou zručnou a zkušenou pracovní silou se znalostí 2 jazyků – francouzštiny a němčiny.

celý článek

 
Snowkiting – mezi nebem a zemí

Snowkiting – mezi nebem a zemí

vyšlo 29.03.2009

Velkým hitem letošní zimní sezóny se stal rychle se rozvíjející outdoorový sport zvaný snowkiting, který je jakousi odnoží kitesurfingu provozovaného na vodě. Každý, kdo tento druh pohybu vyzkoušel, byl nadšen ze svobody a variability, kterou nabízí.

celý článek

 
Kupujeme dalekohled

Kupujeme dalekohled

vyšlo 22.02.2009

Možná se vám to už také stalo. Balíte si věci na dovolenou a se stále těžším batohem zjišťujete, že byste se možná měli trochu uskromnit a netahat s sebou všechno. Velmi často se pak stává, že právě dalekohled je tím vyřazeným, jelikož usoudíte, že není až tak potřebný. A to je myslím si velká škoda.

celý článek

 
Zorbing – bláznivá zábava

Zorbing – bláznivá zábava

vyšlo 15.02.2009

Hledáte originální dárek pro své blízké? Nevíte co darovat své drahé polovičce či kamarádovi? Jestliže má sportovního ducha a nevyhýbá se novým věcem, nebojte se zaexperimentovat a kupte kurz zorbingu – darujete tak zážitek na celý život!

celý článek

 
Sněžnice – stopy jako od Yettiho

Sněžnice – stopy jako od Yettiho

vyšlo 04.02.2009

Již v dávných dobách přišli lidé na to, že se jim lépe pohybuje ve sněhu, když svou hmotnost rozloží na větší plochu. Z kůží nebo kusů dřeva tak vznikaly jedny z prvních sněžnic, které využívali jak severoameričtí indiáni, tak i Eskymáci a další severské národy.

celý článek

 
Snowboardové boty

Snowboardové boty

vyšlo 01.02.2009

Boty jsou velmi důležitou součástí výbavy každého snowboardisty. Každoročně přichází na trh novější modely s množstvím inovací. Díky tomu jsou vaše nohy lépe chráněny proti případným zraněním kotníků a vy si tak můžete užívat zimních radovánek naplno.

celý článek

 
Autem po Rakousku

Autem po Rakousku

vyšlo 30.01.2009 | Rakousko

Pro českého občana nepředstavuje cestování autem do Rakouska žádný problém. Jelikož je Rakousko jednou z našich sousedních zemí, je doprava poměrně rychlá. Pro cestu do Rakouska se nám nabízí několik variant.

celý článek

 
Speciálky pro náročné

Speciálky pro náročné

vyšlo 25.01.2009

Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi zkoušejí nové věci a nespokojí se s klasikou, tak právě pro vás je připraveno několik navzájem odlišných lyžařských stylů. Tyto sporty se staly oblíbenými hlavně mezi mladými lidmi, kteří mají rádi rychlost, adrenalin a nebojí se užívat si zimní nadílky naplno. Speciální typy lyží jsou určeny všem, které láká jízda za hranice všednosti…

celý článek

 
Dovolená na motorce

Dovolená na motorce

vyšlo 19.01.2009

Za posledních pár let se stala jízda na motorce velice rozšířenou. Plno lidí tento dopravní prostředek používá na cestu do práce, ale větší část bere motocykl jako svého koníčka a většinou už v zimě plánují dovolenou na svém motocyklu. Tady Vám přinášíme pár rad jak se vybavit na cestu.

celý článek

 
GPS navigace do auta

GPS navigace do auta

vyšlo 14.12.2008

Určitě se vám to také již několikrát stalo. Jste v cizím městě a máte dorazit na domluvenou schůzku na určené místo. Vy ale už po třetí projíždíte stejnou ulicí, bloudíte a začínáte ztrácet nervy. Z této nepříjemné situace vás dostane jednoduchý pomocník – GPS navigace.

celý článek

 
Připravte své auto na zimu

Připravte své auto na zimu

vyšlo 30.11.2008

Motoristé jsou jednou ze skupin lidí, kteří se na zimu vůbec netěší a nejraději by ji určitě úplně přeskočili. Je to celkem pochopitelné, protože s přicházející zimou jim přibývají starosti a povinnosti v péči o jejich plechové miláčky.

celý článek

 
Nebojte se snowboardu

Nebojte se snowboardu

vyšlo 23.11.2008

Také rádi pozorujete zkušené snowboardisty, jak si to pěkně a bez zábran sviští ze svahu? Jestliže se vám tento sport líbí a klasické lyže vás již omrzely, neváhejte a letošní zimu vyzkoušejte snowboard i vy. Chce to jen trošku odvahy a chuť se učit.

celý článek

 
Lyžařské helmy

Lyžařské helmy

vyšlo 09.11.2008

Ať se již věnujete kterémukoliv ze zimních sportů, vždy byste při jejich provozování měli pamatovat také na svou bezpečnost. Každý, kdo již zažil na svahu nějaký ten pád a kotrmelec, jistě ví, jak důležitou roli může lyžařská helma hrát. I když helmy nejsou zatím povinné, rozhodně by jejich použití nemělo být zanedbatelné a měly by patřit mezi nezbytné vybavení každého lyžaře i snowboardisty.

celý článek

 
Chraňte své oči i v zimě!

Chraňte své oči i v zimě!

vyšlo 02.11.2008

K tomu, abyste si na svahu mohli dostatečně užívat zimních radovánek, potřebujete kromě lyží, holí a kvalitního oblečení také lyžařské brýle. Mnoho lyžařů i snowboardistů si jízdu bez nich už ani nedokáže představit, ochraňují oči před padajícími vločkami a proudícím větrem. Jelikož je zrak během jízdy tím nejpotřebnějším smyslem, představují brýle nezbytnou lyžařskou ochranou pomůcku.

celý článek

 
Běžky

Běžky

vyšlo 26.10.2008

Dostali jste chuť vyzkoušet tuto zimu něco jiného než je klasické sjezdové lyžování a nemůžete se rozhodnout? Nabídka zimních sportů je jistě široká, ale co třeba běžky? Při tomto krásném sportu se pohybujete v přírodě, na čerstvém vzduchu a můžete se navíc kochat okolní krajinou. Běžky prospívají jak fyzickému, tak i psychickému zdraví člověka.

celý článek

 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.