Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vybavení na cesty - články

Oblékáme děti pro outdoor

Oblékáme děti pro outdoor

vyšlo 14.05.2013

Také vaše děti tráví hodně času venku? Máme pro vás několik dobrých tipů, jak je obléknout. Záleží nejen na kvalitním materiálu, ale i vhodném použití a zkombinování jednotlivých kusů oblečení.

celý článek

 
Cestování do zahraničí s minimálními zdravotními riziky

Cestování do zahraničí s minimálními zdravotními riziky

vyšlo 05.05.2013

Období léta většina lidí využívá k čerpání dovolených a tedy i k cestování, které ale mimo zábavy, dobrodružství a poznávání jiných kultur, může znamenat i různá onemocnění. Předejít se jim dá včasnou prevencí. Nejčastější očkování na cesty je proti žloutence typu A a B.

celý článek

 
Jak vybrat fotoaparát - krok za krokem

Jak vybrat fotoaparát - krok za krokem

vyšlo 10.03.2013

Výběr nového fotoaparátu není jednoduchou záležitostí, nabídka modelů s rozdílnými parametry je veliká. Pokud zvažujete koupi nového digitálního foťáku a nevíte, jak vhodný fotoaparát vybrat, poradíme vám.

celý článek

 
Cestujeme se psem letadlem

Cestujeme se psem letadlem

vyšlo 24.02.2013

Hned na úvod je třeba říct, že cestování se psem letadlem není žádný med – ani pro psa, ani pro vás. Pokud se přesto na cestu letadlem se psem chystáte, určitě vám přijde vhod pár užitečných rad a postřehů. Dozvíte se, co je nutné splňovat a co je potřeba zařídit, aby psí kamarád mohl letět s vámi na dovolenou.

celý článek

 
Cestujeme se psem vlakem

Cestujeme se psem vlakem

vyšlo 16.02.2013

Vzít s sebou psa na výlet je jistě dobrý nápad. Pokud nemáte k dispozici auto, můžete využít vlakovou přepravu. Psi cestování vlakem většinou dobře snášejí a je to pro ně pohodlnější než například v autobuse. Většina železnic psí pasažéry nijak neomezuje, ale je třeba dodržovat při jejich přepravě určitá pravidla.

celý článek

 
Cestování se psem v autě

Cestování se psem v autě

vyšlo 06.02.2013

Vyrážíte na dovolenou, na hory, nebo třeba jen na chalupu a chcete si vzít s sebou vašeho čtyřnohého člena rodiny? Aby byla cesta autem bezproblémová pro obě strany, neměla by nám chybět důležitá výbava. Cestování se psem je většinou zábava, ale nesmíme zapomínat, že pes v autě může být také nebezpečný, pokud není správně přepravován.

celý článek

 
Výzva zvaná backcountry touring

Výzva zvaná backcountry touring

vyšlo 18.01.2013

Jste zapálený běžkař, ale už vás trochu omrzely klasické běžecké magistrály, které jsou během sezóny mnohdy značně přeplněné? Chcete objevit nový rozměr tohoto způsobu lyžování a dát si pořádně do těla? Pokud ano, pořiďte si backcountry běžky, které jsou určeny pro pohyb v náročnějším terénu a dopřejí vám ještě větší radost z jízdy.

celý článek

 
Skijöring – vyvenčete psa i sebe

Skijöring – vyvenčete psa i sebe

vyšlo 15.01.2013

Máte rádi běžky, ale mnohdy se vám na běžeckých trasách nedostává sil? Možná byste mohli zkusit poněkud netradiční sport zvaný skijöring, kdy jste na běžkách připoutáni tažným lanem k jednomu, nebo dvěma psům. Pokud tedy máte čtyřnohého miláčka, který vyžaduje neustálý pohyb, je to nejlepší řešení, jak spojit příjemné s užitečným.

celý článek

 
Údržba a praní outdoorových materiálů

Údržba a praní outdoorových materiálů

vyšlo 03.01.2013

Kvalitní outdoorové vybavení, ať už jde o oblečení, obuv nebo třeba batohy jsou od výrobce upraveny tak, aby odpuzovaly vodu, snadno se nešpinily a nepřijímaly vlhkost. Během užívání však tato úprava postupně přestává být účinná a funkčnost materiálu se snižuje. Čas od času je tedy nutné dopřát tomuto vybavení jistou péči a údržbu.

celý článek

 
Zábava zvaná snowtubing

Zábava zvaná snowtubing

vyšlo 17.12.2012

Nepatříte mezi nadšené lyžaře, ale také byste chtěli mít nevšední zážitky z rychlé jízdy? Nebo si chcete lyžařský pobyt jen něčím zpestřit? Vyzkoušejte snowtubing, který je skvělou zimní zábavou pro malé i velké. Že nevíte, o čem je řeč? Jako malí jste provozovali snowtubing určitě také, akorát vaše výbava na svahu jistě nebyla tak dokonalá.

celý článek

 
Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

vyšlo 13.12.2012

Abychom si užili dovolenou v klidu a pohodě, měli bychom si vždy, než vycestujeme, sjednat cestovní pojištění. Pomůže nám minimalizovat rizika vyplývající z nepříjemných událostí na cestách, nebo vyřešit případné problémy, které s cestováním souvisí. Cestovní pojištění oceníme například v případě úrazu, storna zájezdu, nebo při ztrátě zavazadel.

celý článek

 
Jak vybrat lyže?

Jak vybrat lyže?

vyšlo 03.12.2012

Vybrat správně lyže není zrovna lehký úkol. Zkušený lyžař se v jejich nabídce alespoň trochu orientuje, ale začátečník se může cítit v obchodě poněkud ztracen. Koupit první lyže, které nám padly do oka, není zrovna nejlepší postup. Jak tedy postupovat, abychom si vybrali takové, na kterých bude radost lyžovat a které s námi vydrží alespoň několik sezón?

celý článek

 
Kdo maže, ten jede, aneb jak správně namazat skluznici

Kdo maže, ten jede, aneb jak správně namazat skluznici

vyšlo 20.11.2012

Než se naplno rozjede lyžařská sezóna, je třeba zkontrolovat lyže a snowboardy, jestli je máme, jak se říká, dobře namazané. Správných jízdních vlastností se dočkáme pouze v případě, že je skluznice hladká a bez hlubokých rýh. Víte ale, jak se co nejlépe o vaši zimní výbavu postarat?

celý článek

 
Nezbytná zimní výbava auta

Nezbytná zimní výbava auta

vyšlo 08.11.2012

Poté, co nás už v říjnu zasypal sníh, má snad každý na autě zimní přezutí. To však není to jediné a poslední, co je potřeba našemu plechovému miláčkovi obstarat, aby byl dokonale připraven na nadcházející zimní měsíce. Než se vydáme na cesty, je dobré do výbavy auta přidat sněhové řetězy a další doplňky, které nám usnadní jízdu na sněhu.

celý článek

 
Péče a údržba sjezdových lyží

Péče a údržba sjezdových lyží

vyšlo 02.11.2012

Abyste si z vaší zimní dovolené odnášeli opravdu kvalitní lyžařské zážitky, musíte čas od času věnovat pozornost svému lyžařskému vybavení a dopřát mu kvalitní a pečlivý servis. Výrazně tím prodloužíte jeho životnost a v neposlední řadě také předejdete případným úrazům.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.