Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vybavení na cesty - články

Sjezdové lyže

Sjezdové lyže

vyšlo 19.10.2008

Lyžařská sezóna už je za dveřmi a mnoho z vás se již jistě nemůže dočkat. Nadšenci už oprašují svou lyžařskou výstroj a úplní začátečníci se třeba rozhodují, jaké lyže si pro nadcházející sezónu pořídí. V obchodě s lyžařským vybavením si však mohou připadat jako Alenka v říši divů, nejen že se v posledních letech rozšířila nabídka, ale výrazně vzrostla také kvalita výrobků.

celý článek

 
Hurá na lyže!

Hurá na lyže!

vyšlo 12.10.2008

Zima – roční období, které mnozí milují a mnozí nenávidí. Pokud i Vy patříte mezi tu první skupinu, tak určitě také proto, že se věnujete některému ze sportů provozovaných na sněhu. Ať již jste si vybrali lyžování, snowboarding, snowkiting, běžky nebo sáňkování – ke všem těmto sportům je nutné mít nejen kvalitní vybavení, ale také vhodné oblečení.

celý článek

 
Lyžařské boty

Lyžařské boty

vyšlo 05.10.2008

Hory, sníh a lyžování. Tyto tři věci jsou pro většinu z nás v zimních měsících nepostradatelné. Do kompletní lyžařské výstroje patří neodmyslitelně také lyžařské boty. Jejich výběr ovšem není vždy snadný. Abychom vám ho ulehčili, přinášíme několik zajímavých rad, jak si pozdější lyžovačku užít s padnoucími botami a nekomplikovat si život bolestí noh a krkolomnými pády.

celý článek

 
Neoprenový oblek

Neoprenový oblek

vyšlo 21.09.2008

Jestliže jste potápění naprosto propadli a chcete se i nadále věnovat tomuto zajímavému adrenalinovému sportu, je třeba si rozšířit potápěčskou výbavu. Nikdy byste se nemohli potopit do opravdových hlubin mezi pestrobarevné exotické rybky, kdybyste nebyli vybaveni neoprenem.

celý článek

 
Šnorchl

Šnorchl

vyšlo 14.09.2008

Pokud chcete vidět svět pod vodní hladinou a nebaví vás neustále vyplouvat nad ní, abyste se nadechli, je pro vás šnorchl ideálním řešením. Na trhu s potápěčskými potřebami je dnes celá řada nejrůznějších typů a kvalit. Navíc i šnorchly neustále procházejí řadou inovací a vylepšení, aby byl komfort během ponoru ten nejlepší.

celý článek

 
Ploutve

Ploutve

vyšlo 07.09.2008

Ploutve patří společně s maskou a šnorchlem do základního potápěčského vybavení, které bývá zkráceně nazýváno jako ABC. Kdo se již někdy s ploutvemi potápěl, tak byl jistě překvapen, jak hluboko a navíc rychle se najednou dokáže potopit.

celý článek

 
Potápěčská maska

Potápěčská maska

vyšlo 31.08.2008

Zrak je jediným smyslem, který vám při potápění zůstane a na který se můžete spolehnout. Pod vodou nic neslyšíte, v puse máte náustek od kyslíku a jen podle hmatu se řídit nedá. Maska chránící vaše oči je tedy jednou z nejdůležitějších součástí potápěčské výstroje. Její výběr proto není dobré uspěchat a vyplatí se investovat do kvalitních materiálů.

celý článek

 
Pikniky v přírodě bez obav - zchlaďte se v parném létě

Pikniky v přírodě bez obav - zchlaďte se v parném létě

vyšlo 17.08.2008

Češi jsou nechvalně známým národem paštikářů, který si na letních cestách vozí svůj vlastní proviant z ryze praktických důvodů – nechtějí příliš utrácet a není přece nad domácí stravu! Ale co když cestujete autem například s malým dítětem nebo seniorem?

celý článek

 
Karimatky – pro komfortní spaní

Karimatky – pro komfortní spaní

vyšlo 10.08.2008

Jestliže se chystáte na delší výlet do přírody, je nutné, abyste s sebou měli potřebné turistické vybavení. Abyste na horách po dlouhé túře nabrali zase potřebnou energii, je důležité se kvalitně vyspat. A to vám bude umožněno jen v případě, že vám nebude chybět karimatka.

celý článek

 
Teleskopické hole – vaše prodloužené ruce

Teleskopické hole – vaše prodloužené ruce

vyšlo 27.07.2008

Jestliže jste milovníky pěší turistiky, určitě vám během toulání po horách neuniklo, že v posledních letech nastal boom teleskopických holí. Nosí je téměř všichni a téměř všude. Vy si ale stále říkáte proč? Proč byste s sebou měli kromě těžkého batohu a dalšího potřebného vybavení do přírody tahat ještě hole?

celý článek

 
Dobrou chuť v přírodě

Dobrou chuť v přírodě

vyšlo 14.07.2008

Někdo by si mohl říct, že vyvařování teplého jídla během toulání přírodou je již jen vzpomínkou na minulost, ale není tomu tak. Mnoho lidí si i v dnešní době po namáhavém dni na horách rádo vychutná něco nápaditějšího než je rohlík se salámem.

celý článek

 
Termoprádlo – a jste v suchu!

Termoprádlo – a jste v suchu!

vyšlo 02.07.2008

Během každé sportovní aktivity provozované jak v létě, tak i v zimě se člověk brzy zpotí, což není nijak příjemné. Musíme tedy vědět, jak se podle aktuálního počasí a náročnosti zvolené aktivity správně obléct, aby nám bylo dobře.

celý článek

 
Aby záda nebolela

Aby záda nebolela

vyšlo 28.05.2008

Batoh je nezbytnou a nenahraditelnou pomůckou každého milovníka turistiky. Aby nás po chvilce pochodu nebolela záda, potřebujeme vědět, jaký batoh je pro nás ten správný. Vhodný výběr batohu totiž rozhodne, jak pohodlný bude náš výlet a jaké si z něj odneseme zážitky.

celý článek

 
Se spacákem pod širákem

Se spacákem pod širákem

vyšlo 23.04.2008

Pokud jste se letos rozhodli vyměnit přeplněné hotely plné komfortu za aktivní pobyt v přírodě a máte v úmyslu strávit svou dovolenou na cestách, je potřeba se na ni dobře připravit. Určitě budete potřebovat kvalitní vybavení, které vám po celodenní aktivitě dopřeje zasloužený odpočinek.

celý článek

 
Kupujeme jízdní kolo

Kupujeme jízdní kolo

vyšlo 16.04.2008

S blížícím se létem a s ním spojeným teplým počasím mnoho lidí oprašuje svá stará kola, aby byla opět připravena na jízdní sezónu. Pokud však kolo ještě nemáte a uvažujete o jeho koupi, mějte na paměti, že jeho výběr není nic snadného. Nechte si proto poradit ve specializovaném obchodě, jaký typ kola se hodí právě pro vás.

celý článek

 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.