Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Levné letenky

Jak nakupovat levné letenky

Jak nakupovat levné letenky

vyšlo 18.06.2014

Také vždycky kroutíte hlavou nad tím, jak je možné, že se vaši známí na sociální síti opět chlubí fotkami z nějaké exotické dovolené? Říkáte si: „Kde na to pořád berou“? Ano, možná mají vyšší příjmy a tak můžete jen tiše závidět, nebo zkrátka umí hledat levné letenky a nejsou v cestování nároční. I vy se můžete do dalekých končin dostat za zlomek ceny. Chcete vědět jak na to?

celý článek

 
Jak získat odškodnění za zpožděný nebo zrušený let

Jak získat odškodnění za zpožděný nebo zrušený let

vyšlo 30.06.2012

Každý, kdo pravidelně využívá leteckou dopravu, ví, že zpoždění, nebo úplné zrušení letu není ničím až tak neobvyklým. Možná vás to také už někdy potkalo. Co v takovém případě dělat a jak postupovat už ale mnozí z nás netuší. Důležité hlavně je, nenechat se odbýt. Každý klient aerolinek má v případě takovýchto komplikací nárok na určitou kompenzaci.

celý článek

 
Airbus A320

Airbus A320

vyšlo 04.05.2010

V jednom z našich předešlých dílů seriálu o létání a dopravních letadlech jsme se seznámili s Airbusem A310. Dalším z řady Airbusů, který vám dnes představíme, bude Airbus A320, jehož historie se začala psát v 80. letech 20. století. Tento typ letounu se stal nejúspěšnějším produktem společnosti Airbus Industrie.

celý článek

 
Boeing 757

Boeing 757

vyšlo 28.02.2010

Dnes si v našem seriálu o dopravních letadlech představíme dvoumotorový letoun Boeing 757, který je určen pro krátké až středně dlouhé tratě. Je vývojově příbuzný s Boeingem 767, ale oproti tomuto typu má tzv. narrow body, tedy trup s jednou uličkou.

celý článek

 
Airbus A310

Airbus A310

vyšlo 16.02.2010

V dnešním článku bychom vám rádi blíže představili velkokapacitní dopravní letoun Airbus A310, který byl vyvinutý tak, aby zvládal středně dlouhé a dlouhé tratě. Jeho maximální dolet je 9600 kilometrů. České aerolinie vlastní čtyři letadla tohoto typu.

celý článek

 
Boeing 747

Boeing 747

vyšlo 07.02.2010

V minulém díle našeho seriálu o létání jsme vás seznámili s dopravním letadlem Boeing 737, které si vysloužilo titul nejúspěšnějšího a nejrozšířenějšího letadla na světě. Dnes pro vás máme připravené informace o Boeingu 747, který je laické veřejnosti známý spíše pod názvem Jumbo Jet.

celý článek

 
Boeing 737

Boeing 737

vyšlo 30.01.2010

Jestliže si při pohledu na dopravní letadla připadáte jako absolutní neználci, tak právě pro vás jsou určeny následující řádky. Jednotlivé letecké společnosti provozují rozmanité typy letadel, z nichž některá se dají identifikovat poměrně snadno, ale jiná poznají jen ti zasvěcení. Třeba vám tento seriál alespoň trochu pomůže být, jak se říká „v obraze“.

celý článek

 
Jak si let opravdu užít, aneb vzhůru do oblak!

Jak si let opravdu užít, aneb vzhůru do oblak!

vyšlo 16.01.2010

Ne každý z nás už někdy letěl letadlem. Ano, i v dnešní době, kdy jsou letadla již běžným dopravním prostředkem, se najdou lidé, kteří tento typ cestování ještě nevyužili. Nejen oni se pak mnohdy ztrácí v nabídce letenek a neorientují se v leteckých společnostech. Aby se váš let neproměnil v úplný horor, je dobré si předem zjistit několik informací.

celý článek

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.