Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista pro dovolenou na Kubě

CK ESO travel – specialista pro dovolenou na Kubě

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/

 

Chystáte se na dovolenou na Kubu? Připravíme pro vás dovolenou snů! Jsme největší česká cestovní kancelář, specialista na dálkové exotické destinace. Létáme do 136 zemí světa. A je mezi nimi samozřejmě i Kuba.

Na Kubě máme vlastní oficiální zastoupení, působí tu několik desítek našich průvodců a delegátů. Vyrazit sem s námi můžete na klasický pobytový zájezd, ale i za poznáním, golfem nebo si program sestavit sami v rámci takzvaného Fly&Drive programu.

Vybírejte z pobytových zájezdů na Kubu:

Varadero – neboli Kubánská riviéra. Letovisko, které se může pyšnit 20 kilometry pláží a neuvěřitelnými možnostmi zábavy. Tady se nudit nebudete!

Cayo Santa Maria – božský ostrůvek, kde si budete připadat jako novodobí Robinsoni. Jen vy, příjemný bungalov a klid, díky kterému si odpočinete.

Cayo Coco – nekonečné bílé pláže s prachovým pískem, skvělé možnosti pro šnorchlování a exkluzivní luxusní resorty, kde vám snesou i modré z nebe

Poznejte tento ostrov prostřednictvím poznávacích zájezdů na Kubu:

Havana – koloniální metropole, ve které na vás dýchne duch starých časů. Velká americká auta, vůně doutníků, promenáda Malecón. Užijte si tohle město!

To nejlepší z Kuby – téměř dva týdny na cestě po nejkrásnějších místech Kuby. Vezmeme vás do Havany, do Údolí cukrovarů i do města umělců Trinidadu

Okruh koloniální Kubou – kombinace poznávacího zájezdu s příjemným odpočinkem na plážích Varadera. Namíchejte si ten správný kubánský koktejl.

Dále s námi můžete vyrazit na okruh po centrální Kubě džípem, zajistíme pro vás pronájem vily na Kubě i golfovou dovolenou. Ozvěte se nám!

 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.