Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista pro dovolenou v Keni

CK ESO travel – specialista pro dovolenou v Keni

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/

 

Vydejte se do země, která voní dobrodružstvím a exotikou, vydejte se do Keni. A nejlépe s jedničkou mezi českými cestovními kancelářemi, které se specializují na exotické zájezdy. S CK ESO travel!

Vyrazte s námi na dovolenou do Keni! Postarají se o vás naši zkušení delegáti a průvodci a poskytneme vám maximální možný komfort – v letoviscích u moře i v národních parcích!

Vyberte si některý z pobytových zájezdů do Keni:

dovolená v Keni u moře – to jsou krásná letoviska, perfektní podmínky pro potápění, skvělý servis a možnost vyrazit za dobrodružstvím na safari.

Užijte si krásy keňské přírody díky poznávacím zájezdům do Keni:

Po stopách „velké pětky“ – poznejte divoká zvířata v africké přírodě. Vezmeme vás do národních parků Masai Mara, Lake Nakuru nebo Amboseli.

Letecké safari v Keni – objevte Afriku z výšky! Unikátní zájezd, během kterého budete rychle a pohodlně cestovat mezi nejlepšími národními parky.

To nejlepší z východní Afriky – užijte si nejkrásnější národní parky Keni a Tanzanie. Vezmeme vás do parku Masai Mara, do Serengeti i do kráteru Ngorongoro.

Láká vás jiná exotika? Tak si vyberte třeba některý z pobytových zájezdů v Thajsku, nebo zvolte poznávací zájezdy do Tanzanie.

 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.