Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Riviera Tour - okružní plavby lodí s delegátem

Lidečko 31
75612 Horní Lideč
Telefon: 571 424 588
Web: https://www.rivieratour.cz
Email: info@rivieratour.cz

 

RIVIERA TOUR – cestovní kancelář, která se výhradně specializuje na služby a servis jedné plavební společnosti, a to plavební společnosti MSC Cruises.

RIVIERA TOUR je největším prodejcem plaveb s dopravou a s delegátem MSC CRUISES pro Českou republiku a Slovensko a v roce 2016 byla vyhlášena jako BEST GROUP PRODUCER MSC CRUISES pro ČESKOU REPUBLIKU, SLOVENSKO a RAKOUSKO. Dopravu do přístavu zabezpečujeme z celé ČR vlastními autobusy anebo letecky. Rodinná cestovní kancelář, kde zájem o každého klienta je opravdu upřímný se snaží pro každého klienta vytvořit ty nejlepší podmínky v rámci možností pro jeho dovolenou.

Riviéra Tour

Výběr plaveb s dopravou a delegátem pravidelně prezentován v tištěném katalogu plaveb dostal nový rozměr o nové exotické plavby a speciální plavby jako např. plavby západního a východního Středomoří, plavby do Karibiku, nebo dokonce plavby okolo Evropy a plavby kolem světa.

Riviéra Tour

Internetové stránky www.rivieratour.cz jsou propojeny přímo s databází plavební společnosti MSC Cruises. Na stránkách naleznete nejen přímé ceny plavební společnosti převedené na české koruny, ale také aktuální ceny, dostupné kapacity ale především spoustu velmi zajímavých informací o plavbách, lodních prodcedurách a životě na výletních lodích včetně fotogalerií a videí z plaveb.

Aktuální akční nabídky plaveb s dopravou a delegátem.

Online objednávku můžete vytvořit za pár minut a mimo jiné lze přímo objednat slevové balíčky, pakety, parkování v přístavu, nebo zdravotní pojištění. Během pár minut si tak můžete zakoupit luxusní plavbu.  Zažijete tak úplně jinou dovolenou.

Riviéra Tour

ČLÁNKY CK:
Mincovní slavnost MSC Seaview
MSC Meraviglia*****- největší loď postavena evropskými majiteli
Nové trendy lodních plaveb s MSC Cruises
Plavební společnost MSC Cruises - hvězdné předávání cen nejlepším tour operátorům
Startuje nová sezóna poznávacích plaveb MSC Cruises 2014
Nové luxusní výletní lodě MSC Cruises
Výletní plavby na moři nejsou jen pro bohaté

Najdete nás na mapě

Naše fotografie

 
 
 
 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.