Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Diskuze k: CK Lotos

Diskuzní fórum - Ubytovací a stravovací zařízení

Zpět na výchozí stránku

Vložit příspěvek do diskuze: Diskuze k: CK Lotos

Přepnout na nestrukturované

Turčianské Teplice

Autor: Gečová | vloženo: 21 | 12:32:49.06.2017 |

?

KRÁSNÁ DOVOLENÁ BRNĚNSKÝCH SENIORŮ S CK LOTOS V TURCIANSKÝCH TEPLICÍCH „hotel Vyšehrad“- od 28.5.-4.6.2017 Už první den jsme prohlašovali, že se sem určitě vrátíme a s tím jsme taky odjeli Již přivítání bylo jako kdyby majitelce přijela rodina, vítali nás příjemní, milí a ochotní lidé, kteří si nás hned získali. Po vstupu do hotelu jsme mysleli, že jsme na zámku. Hotel je nově zrekonstruovaný, s nádherně upraveným okolím, spoustou květin, zeleně. Turčianské Teplice mají krásný pohled na Martinské hole, Malou a Velkou Fatru, hodně zeleně, krásné prostředí, dva termální prameny, krásný park s malými domečky na kuřích nožkách /jsou to malé knihovničky/. Uvnitř jsou knihy, které si můžete půjčit a zase vrátit nebo tam dát jinou. Odpočinout si na legračních lavičkách nebo využít na procházku. Okouzlilo nás, krásné, čisté prostředí hotelu, krásné nové pokoje s balkóny, dobré jídlo, výborná obsluha, možnost masáží v hotelu, nabídka 15 výletů hotelovým mikrobusem. Byli jsme v Bojnici na zámku, v ZOO, v lázeňské části – průvodce a řidiče nám dělal pan ředitel. Jeho přístup k nám byl obdivuhodný, udělal maximum k naší spokojenosti a tak to bylo po celou dobu pobytu. Připravili nám taneční večery s grilováním, živou hudbou i diskotéku pro seniory, bylo to super. Termální lázně jsou 30 m od budovy hotelu / chodili jsme tam v plavkách a županu /. Je tam možné platit kartou / jako u nás 26 -26,50 Kč/Euro /. Senioři: 2 hod. -9,30 Euro /bohatě nám stačilo/, 3 hod. -10,30 Euro , celý den -13,80 Euro /dají vám propustku na oběd, nemusíte si ho odhlašovat/. Možnost využít i Vitální svět /masáže, sauny…/, 8 bazénů s termální vodou, 2 vířivky, tobogány, Vezměte si více Eur, je tam možnost koupit si na biofarmě sýrové výrobky a jsou opravdu dobré. Doporučuji vám, vyřídit si na jejich nádraží, průkazku na slovenskou dráhu. Je pro seniory zdarma a stačí vám, vzít si sebou Občanský průkaz /pas neberou/ a fotku 2x3 cm.Využijete na výlety vlakem. Největší dík patří vedení hotelu a p.Repkové CA Lotos. Přijeli jsme ze sluníčkem a to nás provázelo po celou dobu, kam jsme přišli. Moc děkujeme - Gečová Jaroslava KROS a RS Jmk

Odpovědět

 

S Lotosem v Řecku

Autor: Karel | vloženo: 22 | 15:55:53.02.2016 |

?

Maximální spokojenost jak s hotelem, tak s autobusem. Všichni z cestovky maximálně ochotní

Odpovědět

 

Dovolená Stavros

Autor: milan | vloženo: 28 | 11:26:18.03.2013 |

?

Četl jsem si recenze na Orbionu o CK Lotos,četli jste je už také ? Fakt někdy přemýšlím o zdravém rozumu některých přispívajících. Jsou lidi, kterým se nezavděčíte.. Jen několik postřehů. Byl jsem s Lotosem několikrát, už jen proto, že Stavros je kouzelné městečko a moc se mi tam líbí.Navíc co si budem povídat tato CK jezdí za ceny které se jen tak neseženou. Já jezdím mimo sezónu a vždy se vejdu do 5 tisíc, dítě mám zdarma, no nekupte to, cena jen vlakové dopravy je vyšší..Autobusy jsem zažil dva, podle mne standartní busy,čisté vybavené i dost rozsáhlým občerstvením, příjemná, ochotná a profesionální posádka.Hotely též čisté, nečekejte luxus v podobě služky na pokoji, nebo vířivky, ale mě tam nic nescházelo. Chcete -li luxus, tak si kupte dovolenou za 50 tisíc . Při platbě 5 tisíc je toto super. V čechách za to na 12 dní neseženu ani stan. Úprava okolí nadstandartní, i ten největší škarohlíd uzná po prohlídce Stavrosu, že takto pěkně udržované zahrady nemá žádný z ostatních hotelů. Majitelka CK přímo bydlí v areálu, takže kdykoliv k dispozici a fakt se o nás starala vzorově. Už při příjezdu veškeré info, čekali na nás zdarma čerstvé koláčky,buchty a chlebíčky - což jsem si všiml i u druhých přijíždějících turistů takže standart pro tuto CK, což jsem fakt nikde nezažil. Napečeno jsme měli i několikrát během pobytu.Jestli tady jakási bezmozka tvrdí, že majitelka peče jen aby se podívala na pokoje, tak opravdu rozum stojí. Proč by strašila v noci u trouby, aby bylo ráno napečeno, když se na pokoje může podívat i bez těch buchet? Asi má úchylku a musí nezbytně vidět vaše propocený trenky. Nehledě na to, že několikrát za pobyt oběhla bazén a děcka dostala zmrzlinu a nám nasmažila bramboráky, nebo palačinky. Vždy milá pozornost. To samý, jednomu je v autobusu hic a nejde klima, druhý si stěžuje, že mu tam mrzly děti. V autobusu schází záclonky, vyjížděli jsme, byli tam, už někde v Srbsku sem tam nebyly, protože se pustilo video a nebylo čím zatáhnout. Ale fakt řidiči nám je nesebrali. Asi se lidem hodili, jsou totiž z moc pěkné látky. Berte to vše s rezervou, rozumný člověk si to přebere. Nejvíc mě baví komentáře typu - sem s nima nebyl, ale určitě......Já když to chci shrnout, za ty peníze nadstandartní služby a péče a určitě se do Stavrosu i k CK Lotos vrátím znovu.

Odpovědět

 

Re: Dovolená Stavros

Autor: | vloženo: 31 | 16:12:38.07.2013 |

?

Milane, musíte mít pravděpodobně velmi nízkou laťku pro úroveň dovolené, ale to je každého věc.Také znám spoustu lidí , kteří jsou spokojeni s nízkou úrovní služeb , hlavně , že je to levné , odfrknou sopel mezi dva prsty, potřebu udělají na pláži pod lehátko a chrochtají blahem.Večer do sebe kopnou několik lahváčů ze supermarketu za 5 K a myslí si ,že jsou v nebi.Natož pak, když jim někdo napeče ( jakoby ) zdarma pár spálených buchet a ani je nemohou napadnou , vzhledem k IQ nějaké souvislosti s něčím.Mám také osobní zkušenost s CK Lotos a všechny negativní články v diskusi mohu potvrdit , určitě nejsou vymyšlené, proč by to někdo dělal? Moje zkušenost s touto CK byla první a zaplaťpánbůh i poslední.V žádném případě to nebyla dovolená za cenu , o které píšete a určitě ne s nadstandardními službami ( pro každého je nadstandard jiný pojem).O Stavrosu ani psát nebudu - špína , špatná hygiena, toulaví psi a kočky...............................P.S. v příloze se podívejte na foto WC nedaleko od pláže ( škoda , že nejdou udělat fotky , kde by jste cítili , to co já při focení). Záchody na pláži ( chemické ), kterých je poskrovnu, ani vyfotit nešlo z důvodu silného zápachu.

Odpovědět

 

Re: Re: Dovolená Stavros

Autor: Jarka | vloženo: 04 | 09:28:10.08.2013 |

?

Souhlasím. Za hajzlíky na pláži sice nemůžou, ale jinak bych plně souhlasila. I ten noční život a diskotéky co slibujou není pravda, pokud za noční život neberou lahváče nebo ožralce v hospodě s televizí na náměstíčku. A ten jejich autobus, to byla hrůza. Žádné informace na zastávkách, bordel s kufry, špína, urvané záclonky. Záchod mají, ale je zavřený. Když tam jedna paní z Pardubic chtěla, tak jí řekli ať chvíli počká že brzy bude zastávka. Je prý jen pro opravdu nutné případy. Uklízejí asi jen před a po sezoně. Jak píšete, nadstandard si každý vykládá jinak. Majitelka asi ale vůbec neví ani to, co je standard.

Odpovědět

 

Re: Re: Re: Dovolená Stavros

Autor: JiříK | vloženo: 08 | 13:31:57.08.2013 |

?

Ve Stavrosu jsem byl, myslím že je to docela slušná dovolená a navíc levná. Kdo chce něco lepšího, ten halt musí jinam a musí si i připlatit. Personál CK je celkem vlídný, ovšem je to rodinná záležitost a jako amatéři často jen nepůsobí, ale i poskytují služby. Moře ve Stavrosu a okolí je báječné. Cesta autobusem se dá vydržet. S námi nefungovalo video, ale stejně jsme většinu prospali.

Odpovědět

 

Dovolená v klidu za rozumné peníze

Autor: turista | vloženo: 02 | 01:18:45.07.2015 |

?

Vážený pane. Neumíte nic jiného než druhé urážet. Jen proto, že někdo má rád dovolenou v klidu a v rodinném prostředí, musí podle Vás být buran, který udělá potřebu pod lehátko atd.? Já s Lotosem jezdím už 13 let, asi to svědčí o tom, že je tato cestovka i dovolená s ní tak hrozná. Pokud vím jezdí již 26 let a mají stále plno. Že by pro to, že je Stavros tak špinavé město? Nebo proto , že majitelka peče ty spálené buchty, na které se mimochodem těším a spousta žen ze zájezdu si od p. Repkové na ně bere i recept? Nás kteří podle Vás odfrknou sopel mezi prsty už za tu dobu ta příšerná cestovka musela přepravit tisíce a vím, že vůbec nejsem sám, kdo se do Stavrosu s Lotosem vrací po mnoho let a vracet se i bude. Zažil jsem dovolené s velkými cestovními kancelářemi, ale připadal jsem si tam jako rodné lány, který se přehlíží. Nikdo se o nás nestaral. Delegátku jsem viděl při příjezdu, kdy nám řekla odkud a kdy budeme odjíždět a potom hodinu když prodávala zájezdy, víc ne. Prasklé žárovky, či tekoucí vodu z pod dřezu jsem si musel řešit sám.Tak lidský přístup jako u Lotosu, jsem opravdu nezažil. Majitelka se osobně klientům věnuje, zařizuje vše, co potřebují, ať jsem potřeboval lékaře, nebo něco přeložit do řečtiny a je na hotelu denně Jsem již v letech a projel jsem hodně.S čím jsem se setkal bylo i to, že za hodně peněz jsem si koupil dovolenou tzv. na úrovni a nakonec jsem ani neodjel, neboť cestovka zkrachovala. Nevím o co jde Vám, jestli musíte mít na hotelu v pokoji i profesionální tanečnice, ale já si chci především v klidu odpočinout a užít moře. Pokud pro Vás čistý hotel s bazénem, krásně upravenou zahradou a příjemným personálem, který se denně stará o spokojenost klientů není dost dobrý, a všichni kteří s ní ta léta jezdí jsou burani kteří chrochtají blahem nad nízkou úrovní služeb, není co dodat.Za ceny za které Lotos jezdí, seženete zhruba dovolenou na Máchově jezeře a to bez dopravy.Řecko jako takové se mi líbí i pro to, že když se balím na dovolenou, nemusím přemýšlet o tom, jestli mne někdo přepadne,okrade, nebo postřílí na pláži. Ačkoliv již několik let je u nás dělaná celkem vydatná masáž, jak je to díky krizi v Řecku děsné, vše tam funguje, Od obchodů po služby. Takže pokud také patříte k těm, kteří si chtějí opravdu odpočinout v klidu a za rozumné peníze, mohu Vám Řecko s Lotosem opravdu s klidným svědomím doporučit.

Odpovědět

 

Dovolená v klidu za rozumné peníze

Autor: turista | vloženo: 02 | 01:23:57.07.2015 |

?

Vážený pane podepsaný jako já. Neumíte nic jiného než druhé urážet. Jen proto, že někdo má rád dovolenou v klidu a v rodinném prostředí, musí podle Vás být buran, který udělá potřebu pod lehátko atd.? Já s Lotosem jezdím už 13 let, asi to svědčí o tom, že je tato cestovka i dovolená s ní tak hrozná. Pokud vím jezdí již 26 let a mají stále plno. Že by pro to, že je Stavros tak špinavé město? Nebo proto , že majitelka peče ty spálené buchty, na které se mimochodem těším a spousta žen ze zájezdu si od p. Repkové na ně bere i recept? Nás kteří podle Vás odfrknou sopel mezi prsty už za tu dobu ta příšerná cestovka musela přepravit tisíce a vím, že vůbec nejsem sám, kdo se do Stavrosu s Lotosem vrací po mnoho let a vracet se i bude. Zažil jsem dovolené s velkými cestovními kancelářemi, ale připadal jsem si tam jako rodné lány, který se přehlíží. Nikdo se o nás nestaral. Delegátku jsem viděl při příjezdu, kdy nám řekla odkud a kdy budeme odjíždět a potom hodinu když prodávala zájezdy, víc ne. Prasklé žárovky, či tekoucí vodu z pod dřezu jsem si musel řešit sám.Tak lidský přístup jako u Lotosu, jsem opravdu nezažil. Majitelka se osobně klientům věnuje, zařizuje vše, co potřebují, ať jsem potřeboval lékaře, nebo něco přeložit do řečtiny a je na hotelu denně Jsem již v letech a projel jsem hodně.S čím jsem se setkal bylo i to, že za hodně peněz jsem si koupil dovolenou tzv. na úrovni a nakonec jsem ani neodjel, neboť cestovka zkrachovala. Nevím o co jde Vám, jestli musíte mít na hotelu v pokoji i profesionální tanečnice, ale já si chci především v klidu odpočinout a užít moře. Pokud pro Vás čistý hotel s bazénem, krásně upravenou zahradou a příjemným personálem, který se denně stará o spokojenost klientů není dost dobrý, a všichni kteří s ní ta léta jezdí jsou burani kteří chrochtají blahem nad nízkou úrovní služeb, není co dodat.Za ceny za které Lotos jezdí, seženete zhruba dovolenou na Máchově jezeře a to bez dopravy.Řecko jako takové se mi líbí i pro to, že když se balím na dovolenou, nemusím přemýšlet o tom, jestli mne někdo přepadne,okrade, nebo postřílí na pláži. Ačkoliv již několik let je u nás dělaná celkem vydatná masáž, jak je to díky krizi v Řecku děsné, vše tam funguje, Od obchodů po služby. Takže pokud také patříte k těm, kteří si chtějí opravdu odpočinout v klidu a za rozumné peníze, mohu Vám Řecko s Lotosem opravdu s klidným svědomím doporučit.

Odpovědět

 

Re: Dovolená Stavros

Autor: oli | vloženo: 02 | 16:26:22.08.2014 |

?

Dobrý den, já také četla diskuze a různé příspěvky a za sebe i mou rodinu mohu napsat,že cena je bezkonkurenční, prostředí pro rodinu je opravdu na jedničku a co se týče pláže a chaluh a wc,tak za to opravdu ck lotos nemůže,zažila jsem letecké zájezdy na Krétu,Rhodos,Tunis,Egypt atd a pláže a města byla špinavá,pouze přímé oklolí hotelu bylo fajn, ale cena se pohybovala úplně jinde...cesta busem je děsná, ale to je právě to co se musí překonat a vydržet, když nechcete platit vysokou cenu za letadlo...proto si právě vybíráte tuto dovču...jinak paní Hanička i její personál, jsou fajn lidi co poradí,pomůžou, přijít z pláže a najít dobrůtku, to bylo pro mého synka úplně super,jenže pokud budou lidi hudrovat, tak se na tomilápaní Hanička vyprdne a další lidi touž nezažijí, zajímavé je, že si to člověk přečte až tady, ti pokrytci, co to tadypíšou za ní jistě nešli a neřekli, že to nechtějí...toaž pěkně pak psát a kritizovat...nám paní Hanička i umožnila si zájezd prodloužit,manžel odjel domů a my si vegetili a užívali dál sluníčko a moře a opět za pár kaček...letos jedeme zase, už i s malou dcerkou a synkem,který ji tam vše ukáže...velké plus je, že i řidiči se o vás cestou starají,ohřejí párky, zakoupíte nápoje,kávu a vlastně i přímo v objektu Filiposu si za české kčmůžete koupit cokoli, Starvros je pěkné město, kam si i večer vyrazíte s dětmi,hřiště, vláček, nafukovací hrad,procházky poplážích,no my se už nemůžeme dočkat a stříháme metr:)máme to za pár a smámi jedou i přátelé s rodinou, kteréjsme tam předdvěma lety potkali...takže,kdo chce na skromnou,ale krásnou dovolenou, doporučuji,kdo hledá od prvního dne chyby...ten nebude spokojený ani v super hotelu s 5hvězdičkama....vzkaz pro ck Lotos, nenechte se odradit, jste super

Odpovědět

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.